Oferta / meble betonowe

meble betonowe

Nowością na rynku jest beton dekoracyjny, który umożliwia wykonanie lekkich mebli betonowych w dowolnym kształcie i wielkości.

 

Beton dekoracyjny nakładany jest na powierzchnię płyt meblowych lub innych materiałów jak szkło, kafelki, tworzywa sztuczne. Umożliwia to wykonanie betonowych mebli, drzwi, blatów kuchennych i roboczych a także umywalek, brodzików itp. Możliwości twórcze są nie ograniczone. Betonowa powierzchnia może być gładka lub chropowata w szerokiej gamie odcieni bieli, szarości, beżów oraz w kilku kolorach pastelowych. Meble oraz przedmioty wykonane poprzez nałożenie powłok betonu dekoracyjnego HD Surface są wodoodporne oraz plamoodporne (powierzchnia jest zaimpregnowana oraz polakierowana) wylanie czerwonego wina czy kawy nie stanowi problemu. Meble wykonane tą techniką są odporne na uderzenia wynikające z codziennej eksploatacji.

Meble betonowe czy też elementy dekoracyjne z betonu doskonale odnajdują się nie tylko w chłodnych wnętrzach ale także w ciepłych, doskonale współgrają z naturalnymi elementami wykończeniowymi zwłaszcza drewnem, miękkimi tkaninami, oświetleniem o ciepłej barwie.

POTrzebujesz porady
lub projektu wnętrza?

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW