Oferta / listwy przypodłogowe oraz Mech Chrobotek

listwy przypodłogowe oraz Mech Chrobotek

Listwy przypodłogowe

Wszystkie modele listwy przypodłogowej Cubu są niezwykle odporne na uszkodzenia. To efekt doskonałej jakości użytych materiałów – twardego rdzenia HDF i bezchlorowego polimeru oraz braku konieczności przecinania listwy w narożnikach.

Rezultatem jest perfekcyjne i trwałe wykończenie każdej podłogi.

Sztukateria wewnętrzna powstała w odpowiedzi na rodzące się potrzeby, kiedy stało się jasne, że tradycyjne rozwiązania to za mało. Wtedy też dokonała się pewnego rodzaju rewolucja w świecie asortymentu do aranżacji wnętrz, która polegała na zastąpieniu dotychczasowych materiałów tworzywem sztucznym. Sztukateria wewnętrzna w całości wykonana jest z polimerów, czyli wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki temu, wszystkie elementy dekoracyjne tego producenta są wyjątkowo odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, wahania temperatur oraz działanie środków chemicznych.

 

Nie ma znaczenia jakie posiadasz umiejętności w zakresie montażu, ponieważ każdy element zamontujesz bez trudu samodzielnie, posiłkując się jedynie rekomendowanymi przez producenta klejami. Co więcej, powierzchnia sztukaterii wewnętrznej przygotowana jest pod malowanie i nie wymaga wcześniejszego szlifowania, ani gruntowania.

 

Mech Chrobotek i Poduszkowy

Ściany z mchu to nowoczesna forma dekoracji ścian, coraz bardziej popularna wśród aranżacji topowych architektów i strefy designu wnętrzarskiego.

Mech jest prawdziwy i naturalny. Pochodzi z norweskich polan. Poza tym, że można mieć kawałek leśnej przyrody we własnym domu czy biurze, to mech chrobotek nie wymaga żadnej pielęgnacji w odróżnieniu do innych roślin. Ponadto nie stanie się siedliskiem żadnych insektów, grzybów czy pleśni, ponieważ jest trwale zaimpregnowany.

Kolorystyka chrobotka dostępna jest w kilku wariantach. Kolor mchu uzyskuje się za pomocą naturalnych, organicznych barwników, ponieważ naturalny mech jest zbliżony do koloru białego.

Oferujemy zielone panele 3D wykonane są z lekkiej i wytrzymałej płyty wilgocioodpornej o wymiarze 50×50 cm i grubości 1cm. Na niej osadzony jest mech o grubości ok. 6 cm. Panele mają właściwości akustyczne. Panele zostały tak zaprojektowane by montaż można było wykonać we własnym zakresie w prosty i szybki sposób.

Katalog listwy przypodłogowe i mech 

 

POTrzebujesz porady
lub projektu wnętrza?

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW