Oferta / Farby
ekologiczne

Farby
ekologiczne

FARBY EICÓ

Są produkowane w Islandii i Szwecji zgodnie z rygorystycznymi normami środowiskowymi, przy użyciu 100% energii geotermalnej lub wodnej.

 

Ponieważ same farby eicó mają jedną z najniższych ocen lotnych związków organicznych (VOC) są idealne do wszelkich zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych, ponieważ praktycznie nie mają zapachu. To również sprawia, że farby te są szczególnie często stosowane do malowania pomieszczeń w szpitalach, szkołach, a w szczególności pomieszczeń dla osób cierpiących na alergie. Ochrona naszego środowiska nie oznacza kompromisu w zakresie jakości. Eicó daje wspaniałe pokrycie zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, może być barwione na dowolny kolor i ma doskonałe zachowanie kolorów. Farba eicó została zaprojektowana z myślą o długowieczności i trwałości.

 

FARROW&BALL

Firma powstała w 1946 roku i jako jedyna po wojnie pozostała wierna tradycyjnej metodzie produkcji i naturalnym pigmentom, kiedy to konkurencja zaczęła masowo wytwarzać farby akrylowe z mniejszą zawartością barwnika. Jest pionierem w produkcji farb wodorozcieńczalnych. Farby powstają na bazie wody i naturalnych składników tj. olej lniany czy glinka porcelanowa, bez amoniaków i formaldehydów.  Farba nie jest sprzedawana w opakowaniach z tworzyw sztucznych, ale w puszkach, które są następnie ponownie przetwarzane.

POTrzebujesz porady
lub projektu wnętrza?

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW