Oferta / Belki dekoracyjne i panele ażurowe

Belki dekoracyjne i panele ażurowe

Belki dekoracyjne

Belki i deski dekoracyjne to kopie belek z naturalnego drewna wykonane ze sztywnej pianki poliuretanowej. Charakteryzują się wysokimi walorami dekoracyjnymi, dużą wytrzymałością mechaniczną, lekkością oraz odpornością na wilgoć.

 

Belki i deski można stosować jako elementy dekoracyjne sufitów i ścian w pomieszczeniach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej, takich jak: sklepy, restauracje, hotele, zajazdy itp. Zastosowanie ich do dekoracji wnętrz powoduje, że pomieszczenia uzyskują indywidualny charakter i niepowtarzalny klimat.

Belki modern to bardziej minimalistyczne i proste wersje rustykalnych belek, charakterystyczne dla skandynawskiego stylu, które sprawdzą się nie tylko w starych dworach, karczmach ale także w rodzinnym domu, stylowej restauracji, czy loftowym mieszkaniu. Takie nowoczesne belki pozwalają spersonalizować wnętrze, nadać mu niepowtarzalnego klimatu i stworzyć indywidualny styl.

Belki modern oferowane są w kolorze jasny lub ciemny dąb, białym oraz w czterech patynach: beżowej, oliwkowej, szarej i brązowej.

Panele ażurowe

Podążając za aktualnymi trendami stworzono produkt nadający wnętrzu niepowtarzalnego charakteru a dzięki możliwości wykonania go w rożnych materiałach dostosowuje się go do budżetu konkretnego klienta.

Jeżeli chcielibyśmy odejść od tradycyjnej metody malowania ścian i spróbować czegoś innego – panele dekoracyjne są doskonałym rozwiązaniem.

Panele ażurowe są traktowane jako element dekoracyjny do montażu we wszelkiego rodzaju wnętrzach- wnętrza prywatne oraz publiczne.

Katalog belki dekoracyjne i panele ażurowe

POTrzebujesz porady
lub projektu wnętrza?

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW