Oferta / Drzwi i ścianki stalowe w stylu retro

Drzwi i ścianki stalowe w stylu retro

Styl retro na stałe zagościł w architekturze wnętrz. To przede wszystkim nawiązania do wzornictwa lat 50. i 60., art deco, ale też wnętrz pałacowych. Gdy udaje się umiejętnie połączyć te inspiracje z nowoczesną stylistyką, powstaje niepowtarzalny wystrój mieszkania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi obrotowe i przesuwne oraz stalowe ścianki w stylu retro, które mogą stanowić wyjątkowy element dekoracyjny znakomicie komponujący się z aranżacją wnętrza.

Oferujemy unikalne profile stalowe służące do produkcji nowoczesnych drzwi, okien i ścianek do wnętrz. Wyjątkowy, bardzo cienki – 30 milimetrowy profil stalowy pozwala na tworzenie konstrukcji wpisujących się w nowoczesny i klasyczny design.

Produkcja pozwala na tworzenie konstrukcji drzwi, okien i stałych przeszkleń jak np. ścianki działowe. Rozbudowany system akcesoriów i okuć pozwala na tworzenie drzwi uchylnych, przesuwnych, składanych oraz na zawiasach typu pivot.

Produkowane na zamówienie przeszklenia są tworzone pod  wymiar. Poprzez szeroki zakres możliwości modyfikacji produkty te są dopasowane w 100% do potrzeb realizowanego projektu.

 

Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz objęte są m.in. 10 letnią gwarancją na powłoki lakiernicze.

 

Katalog drzwi i ścianki stalowe

POTrzebujesz porady
lub projektu wnętrza?

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW