Oferta / Designerskie Gniazdka i włączniki światła

Designerskie Gniazdka i włączniki światła

FORBES&LOMAX

Firma Forbes&Lomax zajmująca się produkcją akcesoriów elektrycznych od zawsze kierowała się zasadą estetyki wykonania.

Eleganckie przełączniki szklane, niklowe i mosiężne z lat 30. nie były już dostępne, a nowoczesne były nieodpowiednie dla prestiżowych projektów, nad którymi pracowali projektanci wnętrz. Mając to na uwadze, Forbe&Lomax wprowadził na rynek Invisible Lightswitch®, prosty, przezroczysty włącznik pozwalający na pokazanie tapety lub farby, ze stylowym metalowym przełącznikiem w centrum. Przełączniki te były w stanie połączyć atrakcyjny wygląd z wszystkimi zaletami nowoczesnej technologii.

 

Forbes&Lomax oferuje również gamę ściemniaczy obrotowych i wyłączników. Przez lata Forbe&Lomax poszerzył swoją ofertę, produkując wysokiej jakości przełączniki, gniazda oraz ściemniacze w różnych wersjach wykończenia, aby sprostać wymaganiom zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych architektów oraz projektantów wnętrz.

 

BUSTER&PUNCH

Buster & Punch to powstała w Londynie marka „home fashion”. Wszystko zaczęło się w garażu we wschodnim Londynie, gdzie Massimo Buster Minale wraz z przyjacielem  odkryli pasję tworzenia rzeczy, które kochają. Od oświetlenia i sprzętu po niestandardowe motocykle i barki do whisky. tworząc nieoczekiwane i eleganckie produkty do wnętrz. Ich praca inspirowana jest londyńskimi scenami mody, muzyki i subkultury.

Katalog z cennikiem F&L

F&L Brochure 2018

Katalog z cennikiem B&P 

Katalog B&P

POTrzebujesz porady
lub projektu wnętrza?

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW